У суді на Рівненщині виявили порушення прав людини

У суді на Рівненщині виявили порушення прав людини 0000

Командою Офісу Омбудсмана України у Рівненській області здійснено візит до Корецького районного суду.

Як повідомили на сторінці Представництва Уповноваженого ВРУ з прав людини в Рівненській області, моніторинг відбувся з метою дізнатися умови та доступності у приміщенні суду, в яких перебувають обвинувачені, засуджені особи.

1 У суді на Рівненщині виявили порушення прав людини

Так, на першому поверсі двох будівель, в яких знаходиться суд, облаштовано залу судових засідань для розгляду цивільних та адміністративних справ та дві зали для розгляду кримінальних справ. На другому – розміщені кабінети самих працівників. Також, здійснюється охорона та пропускний режим.

1 У суді на Рівненщині виявили порушення прав людини

Серед порушень, які встановили в ході розслідування: кількості кімнат для тримання підсудних (засуджених) не відповідають державним будівельним нормам, не обладнано огородженої стоянки для заїзду автотранспорту варти та посадки (висадки) затриманих осіб, і не забезпечується доступність для пересування маломобільних груп населення.

З метою їх усунення Секретаріатом Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини будуть скеровані до відповідних органів акти реагування.

1 У суді на Рівненщині виявили порушення прав людини

Leave a Reply

Читайте також

SOME TEXT .....!!!!!!!!!!!!!