Начальник Рівненської ОДА взяв участь у форумі, присвяченому лісовим ресурсам

Начальник Рівненської ОДА взяв участь у форумі, присвяченому лісовим ресурсам 0000

 Олександр Коваль став учасником форуму, що відбувся на Житомирщині та був присвячений лісовим ресурсам. У заході взяли участь урядовці, народні депутати, керівники обласних адміністрацій, лісівники та представники деревообробного бізнесу, зокрема і з Рівненської області.

Цей форум став результатом зустрічі Президента України Володимира Зеленського з підприємцями Рівненщини, яка відбулася 13 лютого. Тоді представники місцевого меблевого кластеру підняли питання неефективного регулювання ринку деревини.

«Розмова була конструктивною. Це дуже важливо для Рівненщини, оскільки деревообробна промисловість є стратегічною галуззю для нашої області — це 15% промислового виробництва та 40% експорту. Дякую Президенту за ініціативу провести таку дискусію. Такий діалог сприяє розвитку глобального мислення та ефективних змін», — поділився Олександр Коваль.

Під час форуму обговорили оновлену версію законопроекту «Про ринок деревини», впровадження вимог євроінтеграційного регламенту та міжнародної сертифікації деревини, а також взаємодію лісівників з місцевими громадами.

Leave a Reply

Читайте також

SOME TEXT .....!!!!!!!!!!!!!