Аграрії Рівненщини завершують весняну посівну

На Рівненщині завершується посівна.
Про це повідомили у Рівненській ОДА,
Вже засіяно 98% площ під ярі культури. Аграрії завершили сіяти ярі ячмінь та пшеницю, цукрові буряки, соняшник, овес. Наразі ще триває посів сої, кукурудзи, гречки. Але, завдяки сприятливій погоді, посівна цьогоріч проходить швидше, ніж минулої весни.
В індивідуальних господарствах населення завершено посадку картоплі та проводиться висадка розсади теплолюбних овочевих культур, а це 91% прогнозу. Окрім того, в сільськогосподарських підприємствах проводиться заготівля кормів для сільськогосподарських тварин. Розпочато сінозаготівлі.

















