Грибний бум: що знаходять у лісах жителі Рівненщини (ФОТО)

На Рівненщині триває літній грибний сезон. Лісні шукачі області почали активно ділитися своїми знахідками “тихого полювання”. Про їхні враження та локації, де росте чимало грибів – читайте далі.
Про грибний бум у лісах області свідчать світлини у місцевій спільноті “Грибники Рівненщини“. Так, фотографіями з повними кошиками та радісними розповідями поділилася пані Ольга.
Море задоволення від сьогоднішньої грибалки. Локація – Мости.
– Ольга Теребійчук, користувачка фейсбук-спільноти “Грибники Рівненщини”

Хоч місцеві грибники не надто полюбляють розповідати про галявини та лісопосадки, де особисто збирають, все ж зазначають, що окрім білих та лисичок, вже є чимало красноголовців, сироїжок, маслюків та навіть польських, які зазвичай прокидаються у вересні. До того ж навіть у любителів є всі шанси знайти серед них справжніх велетнів.

Сьогодні особливий день: я розпочала грибний сезон. Задоволення отримала неймовірні. Гриби після дощів просто велетні. Супер!
– Валентина Кушнірук, с. Смига, Дубенський район

Результатами розвідки поділився і пан Сергій, який назбирав не одне відро різних грибів біля Володимирця та зазначив, що після дощів ліс почав оживати.
Улов 50 білих, відро польовиків, відро лисичок, з десяток підосичників, парочка підберезовиків, близько 30 сироїжок. Ліс починає оживати. Якщо будуть ще дощі – сезон буде гарним.
– Сергій Новоросюк, користувач фейсбук-спільноти “Грибники Рівненщини”

Тому, для тих, хто має бажання у свої вихідні відпочити у лісі та спробувати знайти непомітно заховані гриби – залишаємо перелік локацій, про які ми писали раніше. Всім гарного полювання!
Читати також: На Рівненщині розпочався весняний грибний сезон

Фото: Грибники Рівненщини

















