На Рівненщині через негоду повалило дерева на дорогу

Поблизу с. Полиці Вараського р-ну через негоду повалило 18 дерев.
Про це повідомили у ГУ ДСНС у Рівненській області.
Роботи з розчищення проїжджої частини дороги від повалених дерев після грози рятувальники провели вчора, 21 серпня увечері. Розчищено 18 дерев.
















