На Рівненщині через негоду повалило дерева на дорогу

На Рівненщині через негоду повалило дерева на дорогу 0000

Поблизу с. Полиці Вараського р-ну через негоду повалило 18 дерев.

Про це повідомили у ГУ ДСНС у Рівненській області. 

Роботи з розчищення проїжджої частини дороги від повалених дерев після грози рятувальники провели вчора, 21 серпня увечері. Розчищено 18 дерев.

Leave a Reply

Читайте також

SOME TEXT .....!!!!!!!!!!!!!