Збив жителя Дубенщини та поїхав з місця події: водію винесли вирок

У Дубно судили керманича, який збив чоловіка та поїхав з місця події.
Увечері, другого серпня 2024 року, у Дубенському районі, керманич «Renault Mascott», допустив наїзд на пішохода, який ішов у попутному напрямку з велосипедом у руках. Від отриманих травм останній помер.
Як повідомляли у Поліції Рівненщини раніше, відповідно до огляду на стан алкогольного сп’яніння водій був тверезий.
У суді чоловік свою вину визнав. Пояснив, що у автомобілі грала музика, дорога була суха, він увімкнув ближнє світло фар, бо на зустріч їхав легковий автомобіль. Його трохи засліпило, через що втратив увагу. Він їхав самоскидом і відчув, як щось стукнуло. Подумав, що попав у вибоїну, тому продовжив рух. Не помітив відсутності бокового дзеркала та те, що збив людину. Дуже шкодує, що потерпілий загинув.
– Йдеться у Єдиному реєстрі судових рішень
Сестра загиблого зазначила, що обвинувачений відшкодував їй збитки, будь-яких претензій до нього не має. Просила не позбавляти його волі та права керування транспортними засобами.
Тож, першого жовтня, Дубенським міськрайонним судом, чоловіка визнано винним та призначено покарання у виді чотирьох років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами строком на два роки. На підставі ст. 75 КК України, звільнено від відбування призначеного основного покарання з іспитовим строком два роки. Судові витрати за проведення експертиз в сумі 15 524 гривні ухвалено стягнути на користь держави.

















