Житель Рівненщини виловив риби на понад чверть мільйона гривень

Риболовля, яка обійшлася у понад 345 тисяч гривень.
Про це повідомили у Рівненському рибоохоронному патрулі.
Вранці шостого квітня 2024 року на водоймі поблизу с. Олександрія, Рівненського району, було виявлено громадянина, який здійснював незаконний вилов риби з використанням заборонених знарядь лову – сіток.
Серед незаконно спійманого була плітка, судак, карась сріблястий, загальною вагою більше, як 50 кг. Відтак, завдано шкоди рибним запасам на суму 345 984 гривень.
На чоловіка складено протокол про адміністративне правопорушення, знаряддя лову та спійману рибу вилучено.


















