Міський голова з Рівненщини, який співав російських пісень, вибачився через місяць

Міський голова з Рівненщини, який співав російських пісень, вибачився через місяць 0000

Міський голова Острога Юрій Ягодка, який у День пам’яті захисників України в нетверезому стані співав російських пісень, а потім напав на жінку, що зробила йому зауваження, опублікував вибачення через місяць після інциденту.

1 Міський голова з Рівненщини, який співав російських пісень, вибачився через місяць

 

На своїй сторінці у мережі Facebook Юрій Ягодка зазначив, що просить вибачення як у тих, хто голосував за нього в 2020 році, так і за тих, хто ні.

Та розуміє, що тепер це використають проти нього політичні опоненти.

“Щодо того, що окремі місцеві політики вимагають відставки. Розумію ваше бажання отримати владу без виборів. Однак ви й самі знаєте Закон. Дочекайтесь виборів і йдіть по владу до виборців. 

Щодо мого покарання згідно Закону, я до нього готовий і нехай воно буде справедливим.”

 

Нагадаємо, 29 серпня острозька громадська активістка Людмила Франковська звернулася із заявою до поліції через завдання їй тілесних ушкоджень міським головою Юрієм Ягодкою. Конфлікт виник через те, що посадовець був п’яним та співав “Ой цветет калина…”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

На Рівненщині нетверезий міський голова побив жінку за зауваження про російську музику

Leave a Reply

Читайте також

SOME TEXT .....!!!!!!!!!!!!!