У Рівненському районі спіймали та оштрафували рибалку

У Рівненському районі спіймали та оштрафували рибалку 0000

За риболовлю забороненим знаряддям лову жителю Рівненського району доведеться сплатити штраф.

30 травня на водному об’єкті поблизу селища Гоща Рівненського району виявлено громадянина, яким було здійснено вилов двох сазанів із застосуванням заборонених знарядь лову – сіткою.

1 У Рівненському районі спіймали та оштрафували рибалку

На порушника складено протокол про адміністративне правопорушення. Розмір шкоди, завданої внаслідок незаконного добування водних біоресурсів, становить 7 412 гривень.

У Державній екологічній інспекції Поліського округу зазначили, що у разі відмови від добровільного відшкодування заподіяної державі шкоди, звернуться до суду з позовом про її стягнення у примусовому порядку.

Leave a Reply

Читайте також

SOME TEXT .....!!!!!!!!!!!!!